RENT A CAR

Villa MARKOVIĆ

Sutomore, Donja Brca-Zelen

Numri i pyetjeve: 5822 Vizita: 192245

Numri i pyetjeve: 5822 Vizita: 192245

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Markoviç ofron apartamente moderne dhe të rehatshme për 2-5 persona me një ose dy dhoma gjumi, në një shtëpi 50 m larg plazhit dhe një mjedisi të qetë, me mundësinë e përdorimit të garazhit. Apartamente janë të pajisura me një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, mundësinë e përdorimit të makinave larëse, Barbecue dhe oborr. Çdo app ka një tarracë prej 8-20 m2, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet wireless .

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 70m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 70m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 30 307204

0038267804049

00381638441688

Emri i pronarit

Porodica Markovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën