RENT A CAR

Villa MASHA

Sutomore, Save Kovacevica

Numri i pyetjeve: 1363 Vizita: 32808

Numri i pyetjeve: 1363 Vizita: 32808

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Masa është 250 metra nga deti. Ne oferten e tij jane apartamente te dyfishte, trefishe dhe katror me kuzhine te pajisur, tv (mbi 100 kanale), internet. Brenda viles ka nje restorant "Kuzina" dhe nje supermarket, ne gjithashtu ofrojme dietat e konviktit ne restorantin tone ne baze te gjysmes dhe te plote bordi.

Ne ofrojmë transport falas me anije në plazhin e Mbretëreshës ...

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 434 434

+38269540800

Emri i pronarit

Vila MASA

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën