RENT A CAR

Apartamente Kopshti Sekret

Sveti Stefan, Ul. Tristicka bb

Numri i pyetjeve: 2392 Vizita: 98560

Numri i pyetjeve: 2392 Vizita: 98560

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Brenda ndërtesës turistike "Kopshti Sekret" ka 16 apartamente me dy krevate dhe katër krevate. Ato janë të vendosura në vijën e parë, vetëm njëzet metra larg plazhit. Secili ka një dhomë të gjallë, një dhomë ngrënie, një dhomë gjumi, një kuzhinë, një banjo dhe një tarracë. Ata janë shumë funksionale dhe ofrojnë gjithçka që ju nevojitet për një pushim të këndshëm dhe të rehatshëm (TV, ajër të kondicionuar, të sigurt, lidhje interneti ...). Gjithashtu, mund të na kontaktoni për të gjithë përmbajtjet shoqëruese që ju intereson (hiking, rent-a-car, rafting, anije udhëtimi). Qëndruar në apartamentet tona, së bashku me ambient të këndshëm të Shën Stefanit dhe shtëpisë tradicionale, do t'ju bëjë një festë të paharrueshme! Mirë se vini!

Çmimet për muajin qershor dhe shtator:

Kati përdhes, apartament për 4 persona me tarracë: 60 €

Kati i 1, apartament per 4 persona me ballkon: 70 €

Kati i 1, apartament per 4 persona me ballkon dhe pamje nga deti: 100 €

Kati i 1, apartament per 2 persona me ballkon: 40 €

Për korrik dhe gusht:

Kati i pare, apartament per 4 persona me tarracë: 80 €

Kati i 1, apartament per 4 persona me ballkon: 90 €

Kati i 1, apartament per 4 persona me ballkon dhe pamje nga deti: 130 €

Kati i 1, apartament per 2 persona me ballkon: 60 €

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 37 44 20

Emri i pronarit

Vasilije Vukcevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën