RENT A CAR

Apartamente LEUT

Sveti Stefan

Numri i pyetjeve: 1712 Vizita: 53502

Numri i pyetjeve: 1712 Vizita: 53502

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamentet 'LEUT' (****) janë të vendosura në Sveti Stefan. Çdo apartament është e mobiluar në mënyrë moderne. Ka tarraca të bukura me pamje nga deti. Brenda shtëpisë ka një pishinë që është në dispozicion për mysafirët gjatë gjithë ditës. Ne kemi apartamente 1/2, 1/3, 1/4, 1/5. Largësia nga deti është 300m, dhe 100m nga tregu dhe restoranti. - wi-fi falas - parking - shtrat i fëmijës
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 331 340

Emri i pronarit

Petar Kentera

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën