RENT A CAR

Apartamente Obala

Sveti Stefan, E65, Sveti Stefan, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1393 Vizita: 77033

Numri i pyetjeve: 1393 Vizita: 77033

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente në bregdet janë të vendosura në këmbët e fshatit Sveti Sefan, të vendosura vetëm 30 metra larg plazhit, pranë detit. Avantazhi i tyre është gjithashtu se janë larg nga rrugët e trafikut, të rrethuar me gjelbërim natyror dhe mbi to janë pyje me pisha të dendura. Ne ju ofrojmë suita të pajisura plotësisht të dyfishta, të trefishta dhe të katërfishta. Të gjitha apartamentet kanë ajër të kondicionuar, kanë banjo, kuzhina, TV kabllor dhe tarraca. Parkim falas është gjithashtu në dispozicion. Apartamente janë 100 metra nga restoranti, 150 metra nga tregu dhe stacioni i autobusëve, 1.5 km nga zyra postare dhe ambulanca. Mirë se vini në ne!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 63 448 279

+382 68 55 30 88

Emri i pronarit

Apartmani Obala


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën