RENT A CAR

APARTMANI JOČIĆ

Tivat, 7 Bonići I, Tivat, Montenegro

Numri i pyetjeve: 4408 Vizita: 135637

Numri i pyetjeve: 4408 Vizita: 135637

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Shtëpia e familjes Jočić ndodhet në breg të detit 10 metra, ne kemi 4 apartamente studio, 4 shtretër, dmth 16 shtretër, 1500m nga qendra e qytetit dhe 1500m nga aeroporti, nga rruga kryesore deri në stacionin e autobusit ndahet rruga prej 400m që na çon. Paqja dhe qetësia do t'ju ofrojë një pushim ideal për ju dhe fëmijët tuaj. Asnjë trafik apo turmë që t'ju shqetësojë gjatë qëndrimit tuaj. Apartamente janë të pajisura plotësisht, ajer te kondicionuar, TV, mini kuzhine, pjatalarëse, frigorifer, tavolinë dhe karrige, banjo, ballkon, wifi .... Uji është në dispozicion 24 orë në ditë.Në rezervimin e apartamenteve çmimi është llogaritur natyrisht, cadra, cadra dhe një dush të verës që ju mund të përdorni gjatë pushimeve tuaja. Në frontin e shtëpisë ka një kuzhinë verore të përbashkët e cila përdoret ekskluzivisht nga mysafirët tanë të cilët janë të pajisur plotësisht ... Frigorifer, frigorifer, sobë, lavaman, vuaj druri dhe gaz. Siç mund ta shikoni në figurë para shtëpisë ka çadra të mëdhenj me tavolinë dhe karrige që mund të përdorni Edhe në pjesën e gjallë të shtëpisë dhe të shijoni pamjen e detit që shtrihet në Shën Marko dhe pamjen e fëmijëve tuaj të banje drejtë para jush ju japin një të këndshme Dhe një pushim relaksues. Vizitorët që kanë qëndruar me ne në vitet e fundit janë shumë të kënaqur dhe çdo vit është gjithnjë e më e vështirë të shkojmë në një afat të lirë, prandaj rezervoni në kohë. Për të konfirmuar rezervimin, kërkohet pagesa e një depozite në shumën prej 20% të çmimit total. Pjesa tjetër e shumës paguhet menjëherë pas mbërritjes në apartament. Ju mund të dërgoni një paradhënie nëpërmjet Western Union (transferim elektronik parash) dhe ne do t'ju dërgojmë udhëzime pas prenotimit të banesës suaj. Hyrja në banesë është pas orës 11:00 (ditën e mbërritjes). Miku është i detyruar të largohet nga banesa deri në orën 9:30 (ditën e nisjes).

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 10m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269653304

Emri i pronarit

Dejan Jocic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën