RENT A CAR

Apartament KJARA

Tivat, Kalimanj

Numri i pyetjeve: 344 Vizita: 24759

Numri i pyetjeve: 344 Vizita: 24759

Shtoni në të preferuarat

Air conditioning


Përshkrim

Ne ju ofrojme nje apartament krejtesisht te ri ne qender te Tivatit!

Apartamenti sapo është rinovuar dhe ka të gjitha pajisjet e nevojshme dhe për një qëndrim më të gjatë. Apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar dhe TV kabllor. Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit, vetëm 300 metra nga Mali i Zi i famshëm Porto. Dyqanet, restorantet, farmacitë dhe tregu i gjelbër janë afër.

Apartamenti ka dy dhoma gjumi te ndara + sallon dhe kuzhine. Ideal për familjet me 4 ose më shumë anëtarë. Sipërfaqja është 55m2.

Na telefononi për një rezervë ose dërgoni një pyetje dhe ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.

Mirë se vini në Tivat

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 300m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 300 678

Emri i pronarit

Stanislav Kordic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën