RENT A CAR

Apartamente Borozan

Tivat, Donja Lastva BB

Numri i pyetjeve: 1120 Vizita: 32255

Numri i pyetjeve: 1120 Vizita: 32255

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Plazhi më i afërt është rreth pesëdhjetë metra larg nga apartamentet tona. Marina Porto Montenegro është një shëtitje 5 minuta përgjatë shëtitores në det, dhe ka qendrën e qytetit. Restorante, dyqane, zyra postare, parqe, fusha tenisi janë shumë afër akomodimit. Apartamente janë vlerësuar me katër yje, të pajisura me ajër të kondicionuar, internet wireless, TV kabllor, frigorifer, furrë, lavatriçe dhe pjatalarëse. Guests që vijnë me makinë, parkimi është falas dhe pa pagesë 24 orë në ditë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269048264

Emri i pronarit

Marko Borozan

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën