RENT A CAR

Apartamente DUBRAVKO

Tivat, Setaliste Seljanovo br 3

Numri i pyetjeve: 2195 Vizita: 86342

Numri i pyetjeve: 2195 Vizita: 86342

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë 2 apartamente me mobilim luksoz: - Kati përdhes / apartament i trefishtë - kat / c katër apartament shtrati Apartamente Paskoviq janë ndërtuar në periudhën 2008-2009, të pajisura plotësisht me një dhomë të veçantë nga dhomen e ndjenjes dhe kuzhinë. Tarracat janë të bollshme në hije. Apartamente janë të pajisura plotësisht (ajer te kondicionuar, kuzhine, banjo dhe peshqir ...) Ne gjithashtu kemi parkingun tonë. Mirë se vini!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 468 524

Emri i pronarit

Dubravko Paskovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën