RENT A CAR

Apartamente Jokic

Tivat, Donja Lastva

Numri i pyetjeve: 1953 Vizita: 85773

Numri i pyetjeve: 1953 Vizita: 85773

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

I marr me qira apartamente në Donja Lastva, Tivat, 60 metra nga Waikiki Beach. Apartamente të përbëhet nga një dhomë gjumi (një byzylyk dhe krevat ndihmëse, një dhomë që jetojnë me një kuzhinë ku ka një krevat divan dhe një banjo me masazh të plotë.Apartamente kanë internet wireless, TV kabllor, ajer te kondicionuar, një tarracë me një telefon celular dhe parkim të sigurt Në shtëpinë e dytë unë jap me qira dy apartamente, njëra me dy dhoma gjumi dhe një me një. Të dy apartamentet kanë dy banjo, një ballkon dhe një oborr të përbashkët, si dhe apartamente në shtëpinë e mëparshme.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 32 673 463

+38269257952

Emri i pronarit

Lidija Jokic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën