RENT A CAR

Apartamente KORDIC

Tivat, 47 Kalimanjska, Tivat, Montenegro

Numri i pyetjeve: 754 Vizita: 19743

Numri i pyetjeve: 754 Vizita: 19743

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Kordic janë të vendosura në Tivat në një vend të shkëlqyer vetëm një 5-minuta në këmbë nga porti i qytetit të Kalimanja. Ne ofrojme dy apartamente me pajisje te plota. Apartamente janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV kabllor, internet dhe kanë një aneks kuzhine. Në afërsi të tij gjendet edhe Parku i Zupës, si dhe plazhet që gjenden aty. Nuk është një furrë buke në katin e parë dhe dyqani është 20 metra larg. Banesat janë të reja, të ndërtuara në vitin 2019.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 850m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267300678

Emri i pronarit

Stanislav Kordic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën