RENT A CAR

Apartamente Matijevic

Tivat, Bonici BB

Numri i pyetjeve: 957 Vizita: 54853

Numri i pyetjeve: 957 Vizita: 54853

Shtoni në të preferuarat

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Mirësevini në familjen Matijevic!

Ne jemi të vendosur 1.5 km nga qendra e qytetit nën stacionin e ri të autobusëve. Ne kemi dy shtëpi, një dhomë të vogël me tre dhoma, dy trefishtë dhe një dyfishtë dhe sigurisht një kuzhinë dhe një banjo. Një shtëpi e re që ka dy apartamente të mëdha me pesë krevate të mobiluara plotësisht në katin e parë dhe një dhomë me tre krevate me një kuzhinë të përbashkët të madhe. Çdo gjë tjetër është e veçantë. Ato janë të vendosura në katin përdhesë. Ne gjithashtu ofrojmë cadra dhe cadra. Sa për gjëra të tjera, gjithçka mund të shihet në foto.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267472929

Emri i pronarit

Srdjan Matijevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën