RENT A CAR

Apartamente Rozer Marija

Tivat, Setaliste Seljanovo 29

Numri i pyetjeve: 1536 Vizita: 42659

Numri i pyetjeve: 1536 Vizita: 42659

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në pjesën më të bukur të Rivierës së Tivatit, Setaliste Seljanovo, ka apartamente Rozer, nga bregu (plazhet)

vetëm 20 metra larg, dhe nga marina luksoze Porto Montenegro 300m. Në mes, me shëtitje të lehtë, nëpërmjet marina, në 15 minuta. ata arrijnë në qendër të qytetit.

Në afërsi të shtëpisë ka dyqane, kafene, piceri dhe restorante.

Një apartament përbëhet nga një dhomë ngrënie me një tarracë (pamje nga deti), dy (2) dhoma gjumi (njëra me një tarracë), secila me banjo.

Apartamenti i dytë përbëhet nga një dhomë ngrënie, dy (2) dhoma gjumi (një me një tarracë) dhe një banjo.

Apartamente janë të pajisura me të gjitha pajisjet e nevojshme elektrike, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe qasje në internet.

Dhoma dyshe me tarracë dhe banjo ka: mini bar, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet. Ne besojmë se akomodimi dhe mirëdashja në anën tonë do ta bëjnë qëndrimin tuaj më të këndshëm dhe të bukur.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 32 304 112

38269048112

Emri i pronarit

Marija Rozer

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën