RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma CETKOVIĆ

Tivat, Seljanovo

Numri i pyetjeve: 1347 Vizita: 56313

Numri i pyetjeve: 1347 Vizita: 56313

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente dhe dhoma Cetkovic janë vetëm 50 m larg nga plazhi me guralecë dhe 150 m nga Porto Montenegro. Apartamente janë me ajër të kondicionuar, rrethuar me gjelbërim dhe duke ofruar parkim falas dhe internet falas wireless. Qendra e Tivatit është 1 km larg.

Apartamente kanë një tarracë të mobiluar ose ballkon, një TV me kanale kabllo dhe kuzhina të pajisura plotësisht

Banesat janë të vendosura 2 km nga stacioni i autobusëve në Tivat, 3 km nga porti traget dhe 4 km nga Aeroporti Tivat. Ju do të gjeni një treg lokal dhe një qendër tregtare 200 metra larg apartamenteve.

Apartamente Cetkovic ndodhen 10 km nga Kotori, e cila është nën mbrojtjen e UNESCO-s. Budva dhe kufiri i Kroacisë janë rreth 25 km larg.

Këtu është pjesa më e bukur turistike e Tivatit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268 743 611

+382 32673381

Emri i pronarit

Kosovka Ćetković

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën