RENT A CAR

DMM Apartamente

Tivat, Donja Lastva bb

Numri i pyetjeve: 1944 Vizita: 55678

Numri i pyetjeve: 1944 Vizita: 55678

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Donja Lastva është një vend i vogël pranë Tivarit, i cili për vite me radhë ruan traditën dhe kulturën e Tivarit të lashtë, në guaskë të detit, e zbukuruar me shtëpi me gurë dhe anije. Ajo është e rrethuar nga një bregdet me plazhe të bukura, rreth 2 km të gjata.

Apartamente janë të vendosura vetëm 40 metra nga deti, e cila jep kënaqësinë e ecjes me një plazh tërheqës, struktura e së cilës prej guri, rëre, betoni i kënaq shijen e të gjithëve. Është një mjedis shumë i këndshëm në të cilin nuk ka pothuajse asnjë trafik, kështu që fëmijët mund të lënë në një lojë të lumtur! Përgjatë bregdetit, në pak minuta, duke ecur në ujore ju do të gjeni shumë kafene, taverna dhe restorante ku mund të shijoni ushqimet e shijshme të kuzhinës mesdhetare!

Ne ofrojmë 5 apartamente nga të cilat katër katër-krevat dhe një apartament të dyfishtë studio! Të gjitha apartamentet janë të mobiluara në mënyrë moderne! Apartamente janë të rrethuar me gjelbërim, e cila bën të mundur të shijoni hijen gjatë ditëve të nxehta të verës!

Apartament A-2 ndodhet në katin e parë të shtëpisë. Ka dy dhoma gjumi dopio, një kuzhinë me një dhomë të gjallë dhe një dhomë ngrënie, një banjo me një makinë larëse dhe një tarracë. Kuzhinë është e pajisur plotësisht me enët dhe ka një pjatalarëse. Në këtë apartament ka TV LCD me TV kabllor, DVD player, ka edhe mundësinë e përdorimit të internetit. Në oborr ka një parking. Rrethinat e banesës janë shumë interesante, nga gjykatat sportive, deri te moles me anije turistike me ofertë të pasur të ndonjë gjëje në Boka Kotorska dhe më gjerë. Brenda një distancë prej rreth 40 metra ka fusha tenisi, fusha golfi, fusha basketbolli, parku me shëtitore, ujërat e Donja Lastva dhe një supermarket i madh me një gamë të gjerë produktesh! NUK MUND T'U MARRIN DASHURUESIT TE SHTUAR

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 583 116

Emri i pronarit

Marković Filo

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën