RENT A CAR

Apartamente Belvedere

Ujërat e mira, Sintinska, Montenegro

Numri i pyetjeve: 633 Vizita: 16495

Numri i pyetjeve: 633 Vizita: 16495

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Villa Belvedere është një ndërtesë e ndërtuar rishtas në Veliko selo në Dobre Vode, në rrugën kryesore Bar-Ulqin. Apartamente janë të pajisura në mënyrë moderne, secili ka një banjo, një kuzhinë me një tas, kilms, televizorë LCD me kanale satelitore dhe një internet wifi.

Secili nga apartamentet ka tarraca të mëdha me pamje nga deti, si dhe një vend parkimi që laget nga dielli.

Villa Belvedere është e rrethuar nga një oborr të bukur me gjelbërim dhe një pishinë të hapur not.

Tarracë Poolside mbikëqyr detin dhe malet dhe është një vend ideal për të relaksuar në diell ose shijuar pica pasdite. Ajo është e pajisur me cadra dhe cadra, dhe ka edhe një Barbecue me pajisje.

Largësia nga plazhi është vetëm 500 metra. Rrëshqitja e dheut vizitohet me anije turistike ku mund të vizitoni plazhet e largëta në bregdetin e Malit të Zi dhe të eksploroni bukurinë e Malit të Zi.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38162309200

+38269911800

+4915118952040

Emri i pronarit

Apartmani Belvedere

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën