RENT A CAR

Apartamente Bito

Ujërat e mira, Dobre Vode

Numri i pyetjeve: 987 Vizita: 26493

Numri i pyetjeve: 987 Vizita: 26493

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne duam t'ju ofrojmë një qëndrim të rehatshëm për dy, tre, katër ose madje pesë vetë. Shumica e dhomave kanë ajër të kondicionuar. Secili apartament ka një kuzhinë, një frigorifer dhe një tarracë. Ne gjithashtu kemi apartamente me tarraca me pamje nga deti. Largësia nga plazhi është 50 metra. Mirëpritur.

Strehim Bito është 130 metra nga plazhi, ka dhoma dyshe, trefishtë, katër dhe pesë-krevat dhoma që janë me ajër të kondicionuar, me një kuzhinë dhe një frigorifer. Çdo dhomë ka banjo dhe tarracë me pamje nga deti. TV satelitor, qasje në internet, të gjithë mysafirët janë të pajisur me paketim. Çmimi sipas marrëveshjes. Ne presim që ju!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 580 399

Emri i pronarit

Bito i Slovenka

Dërgo kërkesën