RENT A CAR

Apartamente Dzenan

Ujërat e mira, ulica 92. br,18

Numri i pyetjeve: 3787 Vizita: 95515

Numri i pyetjeve: 3787 Vizita: 95515

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamentet Dzenan ndodhen rreth 350m larg plazhit ose 5 minuta më këmbë.

Ne kemi apartamente 2-krevate, 3-krevate, 4-krevate, 5-krevate dhe 6-krevate.

Të gjithë mysafirët tanë kanë të drejtë për parkim falas, Wi-Fi.

  • Uji 24h
  • WI-FI internet  
  • TV satelitor
  • parking
  • Lehtësia nën mbikëqyrje video

 

Na dërgoni një hetim, përgjigjen sa më shpejt të jetë e mundur.

HIT ICEMIMI!

Telefonat e kontaktit:

+ 38164 / 078-78-48 Viber

+ 38166 / 97-17-500

 

Vizitoni faqen tonë

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 640787848

+381669717500

Emri i pronarit

Dzenan apartmani

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën