RENT A CAR

Apartamente FIT

Ujërat e mira, 76 Ulica

Numri i pyetjeve: 4637 Vizita: 146257

Numri i pyetjeve: 4637 Vizita: 146257

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vilë e re e ndërtuar trekatëshe me brendshme moderne, e vendosur vetëm 20 metra nga plazhi i detit Adriatik bukur. Ne ofrojmë apartamente me një dhomë gjumi (2, 3, 4 shtretër), gjithashtu apartamente me dy dhoma gjumi (çdo dhomë është 2, 3 dhe 4 shtretër). Apartamente ofrojnë një qasje shumë të lehtë dhe të shpejtë në det, një plazh me rërë - Rërë e Madhe dhe plazh shkëmbor dhe erëza Ruza, si dhe qasja me vela në restorante të shumta, kafene, disko, argëtim dhe dyqane. Apartamente janë me ajër të kondicionuar, kanë kuzhina, frigoriferë, TV, banjo të ndara. Çdo apartament ka një tarracë me pamje nga deti ose peizazhin përreth. Parkimi është në dispozicion afër. Në këtë vend të këndshëm ju do të gëzoni në shoqërim, not, zhytje, peshkim, hipur në një anije dhe skuter jet dhe sigurisht në një muzg të paharrueshëm. Apartamente do të strehojnë çifte si dhe familje dhe miq të shumtë, duke përfaqësuar një pikë fillimi të përsosur për të vizituar destinacione të tjera si Bar, Ulqini, Budva, Sveti Stefan, Boka Kotorska, Parku Kombëtar Skadar Liqeni
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 434 024

Emri i pronarit

Ferid Dizdarevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën