RENT A CAR

Apartamente Val

Ujërat e mira, Veliki Pijesak

Numri i pyetjeve: 2234 Vizita: 44359

Numri i pyetjeve: 2234 Vizita: 44359

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Val apartamente **** është një objekt i ri, i pajisur me luksi dhe i vendosur në brigjet e plazhit Veliki Pijesak në një vend të qetë të Dobra Voda. Nga Val Apartmens në ujë kristal e qartë, ajo merr vetëm disa hapa, dhe njëjtë si në restorante, tregje, ëmbëlsira, kafene, etj. Të gjitha apartamentet Terra Val janë me pamje nga brigjet dhe të dal në plazh të bukur dhe kasolle. Val Apartmens ka 18 njësi akomodimi të strukturave të ndryshme, shumë të pajisura mirë: apartamente, studio, dhoma dhe apartamente luksoze. Të gjitha njësitë e akomodimit kanë tarraca të veçanta me pamje në det, ajer te kondicionuar, TV plazma, TV kabllor dhe wi-fi. Në hyrje të Apartamente Val do të mirëpriteni nga stafi shumë miqësor i këtij hoteli.

Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69067267

Emri i pronarit

Usezic Amir

Web site: www.valapartments.me

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën