RENT A CAR

David Dobre Vode

Ujërat e mira, Obala Veliki Pijesak bb

Numri i pyetjeve: 3537 Vizita: 98213

Numri i pyetjeve: 3537 Vizita: 98213

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

David Dobre Vode ndodhet në qendër të Pijesakut të Madh, në bregdet (10 metra larg plazhit). Ne kemi 2-3-4 dhoma gjumi dhe suita studio, me tarraca te bollshme përballë detit. Dhomat tona kanë një hyrje të veçantë, banjo, ujë të nxehtë të ftohtë, parkim vetanak, televizor satelitor, ajer te kondicionuar, si dhe një zbritje të veçantë në shërbimin e plazhit. Ndërtesa ka një restorant të madh. Përveç ushqimeve të bordit, ka edhe specialitete nga prodhimet e detit, specialitetet e kontinentale dhe kombëtare ... Vizitorët tanë janë në disa hapa nga dhoma dy plazhe të bukura (guri natyror me gurë dhe të kultivuar) dhe pishinë hotelesh. Për fëmijët çdo fundjavë ne kemi shfaqje të teatrove të famshme rajonale të fëmijëve.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në dyqan: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 357 377

+38267611888

Emri i pronarit

David Knezevic

Web site: www.daviddv.me


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën