RENT A CAR

Villa Pink

Ujërat e mira

Numri i pyetjeve: 1064 Vizita: 40490

Numri i pyetjeve: 1064 Vizita: 40490

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Dhomat dhe apartamentet, ndërtesa e re.Eshtë 100 metra nga plazhi në Dobre Vode.Ne kemi dhoma dyshe, trefishe dhe dhoma Për familjet më të mëdha.Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, frigorifer, banjo dhe disa dhe kuzhinë e tyre.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269688281

+46722176564

Emri i pronarit

Mesko Gutic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën