RENT A CAR

Villa Ponta 30m nga deti

Ujërat e mira, Ulica 76

Numri i pyetjeve: 4413 Vizita: 62932

Numri i pyetjeve: 4413 Vizita: 62932

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vila Ponta "është e vendosur në lagjen Dubrava-Dobre Vode. Zgjidhja është 10 km larg nga Bar dhe 21 km nga Ulqini. Vetë emri i vendit thotë se ka një pozitë të jashtëzakonshme natyrore dhe gjeografike, pikërisht në bregun e detit me plazhin Veliki Pijesak dhe vetëm pak kilometra nga mali i Rumisë, kështu që gjatë ditës të shijoni një maestral të butë nga deti dhe natën në një mbrëmje freskuese nga mali. Ky kombinim i klimës e bën këtë vend jashtëzakonisht shëruese dhe të përshtatshme për organet e frymëmarrjes, sëmundjet e zemrës dhe një pushim të këndshëm. Vila është 20 metra nga deti, nga Veliki Pijesak 80 metra, nga supermarketi 50 metra , furra 80 metra dhe restoranti 60 metra . Zona e banimit në vilë përbëhet nga studio dhe apartamente , dhe brenda tyre ka dy, trefishtë, katër-krevat, pesë-krevat dhe gjysmë-bord zgjedhje. Individualisht çdo strehim ka hyrje të veçantë, një tarracë me pamje nga deti, një kuzhinë të plotë, banjo, ajër të kondicionuar, WiFi dhe TV . Vilë gjithashtu ka hapësirën e saj të parkimit me 11 vende parkimi . Në aspektin e infrastrukturës, vilë ka një oborr me një hapësirë për relaksim dhe zbavitje në hijen e një hardhi, Barbecue i pjekur në skarë dhe një park zbavitës për fëmijët me rrëshqitje, swings, një vozitës dhe një sandblast. Uji është siguruar gjatë qëndrimit. Për mysafirët të cilët nuk e përdorin transportin tonë, sigurojmë transportim dhe mikpritës nga aeroporti, hekurudha dhe stacioni i autobusëve.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69613521

381604496601

38163349920

Emri i pronarit

Lazar Mihajlovic

Web site: http://www.vilaponta.com/


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën