RENT A CAR

Apartamente AMBASADOR

Ulqini

Numri i pyetjeve: 290 Vizita: 22905

Numri i pyetjeve: 290 Vizita: 22905

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente të reja luksoze Apartamente janë të vendosura në qytetin e bukur të Ulqinit, vetëm 500 metra nga plazhi i vogël.

Nga banesat tona ju mund të shijoni pamjen e detit të hapur dhe pyllit me pisha, të cilat janë të njohura për pronat e tij shëruese.

Ndërtesa e re luksoze ka 12 suita me një dhomë gjumi, recepsion, ashensor dhe garazh.

Ambjentet e ambasadës luksoze ofrojnë dekorime moderne, të gjitha suitë të gëzojnë një sallë pritjeje me Led Tv sat, pa Wi-Fi, dhe kuzhina janë të pajisura me teknologjinë më të fundit dhe të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar.

Restorant 20 m, ushqimore 30 m, plazhi i vogël 500 m, qyteti i vjetër 700 m, plazhi i gjatë 2.5 km, stacioni i autobusëve Ulcinj 2 km, stacioni i trenit Bar 28 km,

Aeroporti ndërkombëtar i Podgoricës 73 km

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269434015

+38269327900

038269068862

Emri i pronarit

Artan Aloja

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën