RENT A CAR

Apartamente AMINA

Ulqini, Pinjes

Numri i pyetjeve: 2591 Vizita: 102975

Numri i pyetjeve: 2591 Vizita: 102975

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Kjo pronë është shëtitje 3 minuta nga plazhi. Apartamente Amina ndodhen vetëm 300 metra nga qendra e Ulqinit, në një vend që ofron pamje të detit Adriatik. Ju mund të arrijnë në plazhin më të afërt pas një shëtitje të shkurtër. Free Wi-Fi dhe parkim falas në vend janë në dispozicion.

Të gjitha dhomat dhe apartamentet kanë ajer te kondicionuar, TV satelitor dhe një ballkon me pamje nga deti ose qyteti. Të gjitha apartamentet kanë një aneks kuzhine të pajisur plotësisht, dhe një frigorifer dhe çaj / kafe objektet e bërë janë dhënë.

Nuk është një restorant në vend, dhe dyqan ushqimore është 50 metra larg. Plazhi nudist Ada Bojana është 8 km nga apartamente Amina.

Aeroportet Tivat dhe Podgorica janë 50 km larg. Shërbimi i anijes aeroport është në dispozicion sipas kërkesës dhe me një kosto shtesë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269452577

+495 751 159 96 88

Emri i pronarit

Sefkija Baltic

Dërgo kërkesën