RENT A CAR

Apartamente Allen

Ulqini, Bulevar Teuta, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 398 Vizita: 7696

Numri i pyetjeve: 398 Vizita: 7696

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Allen përbëhen nga 4 apartamente të mëdha dhe një apartament të vogël për dy persona. Apartamente janë të pajisura plotësisht, kanë mini kuzhina, banjo, ballkone, TV kabllor, internet ... Në oborr ka shesh lojërash për fëmijë. Banesat janë të reja dhe shumë të rehatshme. Sipërfaqja e banesës është nga 40m2 në 50m2. Ata janë 700 metra nga plazhi dhe qendra e qytetit është 650 metra larg. Telefononi ose dërgoni një kërkesë për çmime.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 650m

Në plazh: 700m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269061462

Emri i pronarit

Aleks Škrelja

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën