RENT A CAR

Apartamente Djurovic

Ulqini, Pristan bb

Numri i pyetjeve: 220 Vizita: 6397

Numri i pyetjeve: 220 Vizita: 6397

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Djurovic ndodhen pranë plazhit Mashkull në Ulqin, në një ndërtesë të re. Apartamente të pajisura në mënyrë moderne, me përmbajtjen e tyre dhe të brendshme, me tarraca përballë detit, ofrojnë turistëve me një qëndrim të lartë komoditeti.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 60m

Në plazh: 60m

Në dyqan: 20m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Emri i pronarit

Mihailo Djurovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën