RENT A CAR

Apartamente Nisavic

Ulqini, Kosovska, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 1500 Vizita: 64367

Numri i pyetjeve: 1500 Vizita: 64367

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne mund t'ju ofrojmë apartamente dhe dhoma moderne të pajisura. Ne kemi 3 apartamente (një katër krevat dhe dy tre shtretër) të pajisura me ajer te kondicionuar, satelit, banjo, kuzhinë dhe vend parkimi për çdo mysafir.

Ne kemi 4 dhoma dy trefishtë dhe dy dopio.

Plazhi është 100 metra larg. Përveç akomodimit, ne gjithashtu ofrojmë transferta dhe udhëtime në Malin e Zi dhe destinacione të tjera.

Mirë se vini!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267321357

Emri i pronarit

Lazar Nišavić

Web site: https://www.montenegro-traveler.com/sr/Apartmani/Ulcinj/Apartmani-Nisavic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën