RENT A CAR

Apartamente Onyx

Ulqini

Numri i pyetjeve: 406 Vizita: 34977

Numri i pyetjeve: 406 Vizita: 34977

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura në një vend të qetë në Ulqin, me pamje të bukur të detit dhe të qytetit të vjetër. Apartamente janë afër plazhit dhe plazhit me gurë. Jo larg prej nesh dhe pyllit me pisha, i njohur për pronat e shërimit të tij, dhe është i njohur 'plazhi i grave'. Ne kemi pesë apartamente me dy dhoma që përfshijnë dy dhoma gjumi, banjo, kuzhinë të pajisur plotësisht. Gjithashtu, çdo apartament ka ajer te kondicionuar, TV, tarracë me pamje në det dhe parkim
Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069645354

Emri i pronarit

gazmend nimanbegu

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën