RENT A CAR

Apartamente POPOVIC

Ulqini

Numri i pyetjeve: 1234 Vizita: 60706

Numri i pyetjeve: 1234 Vizita: 60706

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë apartamente që janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV, banjo, kuzhinë dhe parkim. Ne gjithashtu ofrojmë shërbime taksi, ekskursione në Shqipëri, Kroaci ...
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 200m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 334 968

Emri i pronarit

Dragan Popovic

Dërgo kërkesën