RENT A CAR

Apartamente RUDAJ

Ulqini, DONJI STOJ

Numri i pyetjeve: 794 Vizita: 44278

Numri i pyetjeve: 794 Vizita: 44278

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente janë kryer me të gjitha mundësitë e mundshme, ajer te kondicionuar, pastrimit, WAIRELLES, parkim, fëmijët dhe të rriturit, vende në qendër të lokacionit, plazhi më i bukur është 3 minuta për të restoranteve dhe individëve, IDEAL për pushime Kjo pronë është një 9-minuta në këmbë nga plazhi. Apartamente Rudaj ofron strehim me ajër të kondicionuar me Wi-Fi dhe parkim falas private në zonën e Donji Šti, rreth 1.7 km nga plazhi i gjatë dhe me rërë Velika. Të gjitha apartamentet kanë TV dhe ballkon, si një aneks kuzhine të plotë me një frigorifer. Featuring një dush, banjo private gjithashtu vijnë me peshqir dhe liri. Ka një Barbecue në kopsht. Ju mund të blini për sende ushqimore 500 m nga Rudaj. Qendra e Ulqinit dhe qendra historike e qytetit janë 7 km larg. Kufiri shqiptar është në një distancë prej 20 km
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 1500m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69679573

Emri i pronarit

Leonora Rudovic

Dërgo kërkesën