RENT A CAR

Apartamente STA

Ulqini, Doni Štoj 85360 Postal Area, Montenegro

Numri i pyetjeve: 162 Vizita: 9825

Numri i pyetjeve: 162 Vizita: 9825

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

STA Aparments janë të vendosura në Donji Kaj pranë plazhit "Copacabana", pranë plazhit "Ada Bojana". Ne kemi 2 krevat, 4 krevat, apartamente duplex dhe ne ofrojmë dy apartamente me dy dhoma gjumi. Banesat janë të pajisura me: kuzhina mini, banjo, tarraca, internet, TV kabllor ... Parkingu është i madh dhe afër rrugës kryesore.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 1500m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269 238 704

Emri i pronarit

Sandar Elezovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën