RENT A CAR

Apartamente Sirena

Ulqini, Liman 2 bb, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 201 Vizita: 6859

Numri i pyetjeve: 201 Vizita: 6859

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ndërtesa është e rrethuar nga pemë ulliri shekullore, duke marrë diell nga deti, nga deti dhe heshtja, i shqetësuar nga tingujt e detit, valët e detit dhe zogjtë që bërtitnin. Është një vend ideal për njerëzit që kërkojnë paqe dhe dashamirësi të natyrës. Nga ndërtesa ka një pamje madhështore të detit, kështjellën e mijëvjeçarit të qytetit të vjetër, kishës dhe detit "Liman", një nga gjiret më të bukura në Mesdhe. Është një ndërtesë e ndërtuar rishtas, e pajisur me pajisje të reja, me arkitekturë specifike, ballkone të mëdha, objekte sanitare dhe mini kuzhinë. Nëse ka një parajsë në tokë dhe nëse doni ta gjeni atë, atëherë vini, jini mysafirët tanë të dashur dhe shikoni për veten tuaj. Ju do të gjeni mikpritjen tradicionale të Ulqinit, buzëqeshjen, fjalën dhe kënaqësinë e mirë, dhe ju do të dëshironi që pushimi juaj të zgjasë përgjithmonë dhe ne jemi të sigurt se do të ktheheni çdo vit tek ne. Ne po presim për ju me padurim.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 700m

Në plazh: 70m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 70m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269730666

Emri i pronarit

Valdet Spuzha


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën