RENT A CAR

Casa Hena

Ulqini, Kosovska, Ulcinj 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 191 Vizita: 19701

Numri i pyetjeve: 191 Vizita: 19701

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Casa Hena ndodhet në fshatin Pinjes pranë pyllit të pishës në Ulqin. Një vend unik, një vend i qetë, i rrethuar nga natyra e bukur, ju ofron mundësinë të relaksoheni në një ambient jashtëzakonisht të këndshëm në mënyrën e duhur. Në ofertën tonë kemi apartamente 2 + 2, apartamente studio 2 + 2 dhe dhoma 2 dhe 3 shtretër. Guests mund të përdorni vuaj kopsht. 20 minuta nga apartamenti, ka një plazh qyteti, i njohur më mirë si Plazhi Mala, si dhe një numër i madh i plazheve më të vogla shkëmbore në këmbët e pyllit të pishës, pranë hotelit "Albatros". Pranë banesës ka dy mini tregje dhe një restorant. Ne gjithashtu ofrojmë ekskursione të ndryshme për mysafirët me një udhërrëfyes turistik të licencuar, si dhe transferime nga aeroportet e Tivatit dhe Podgoricës. Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269653087

+38268123110

Emri i pronarit

Adnan Truma


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën