RENT A CAR

Hotel SENATOR

Ulqini, Ivana Milutinovica 51

Numri i pyetjeve: 19 Vizita: 44601

Numri i pyetjeve: 19 Vizita: 44601

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Ju ndjeheni rehat në dhoma luksoze.Basen Dhe Bar.Mëngjesi nuk do të jetë vetëm i këndshëm, por ka shërbyer në mënyrën më të mirë të mundshme, do të ju merr me muzikë të lehtë dhe një kohë të verës me miqtë e natës për të qenë me siguri të paharrueshme ... dielli është tabela e parë do të ju përshëndes Mirëmëngjes, aroma e pishës arrin në vendin ku je, ndërsa tingujt e valës duken aq tërheqëse, ju keni përshtypjen se jeta juaj po shtrihet në një moment.

E gjithë kjo është në pronësi të Senator Apartamente

Ju do të ndiheni rehat në dhoma luksoze.Basen Dhe Bar.Mëngjesi do të jetë jo vetëm i këndshëm, por shërbyer në mënyrën më të mirë të mundshme, do t'ju marrë me muzikë të lehtë dhe kohë të verës me miqtë e natës për t'u siguruar që të jeni të paharrueshëm.

Dhe ai mund të gjejë gjithçka në Ulqin të bukur.

Pranë qytetit të vjetër, Plains Madhore, luginave Valdas, Liqenit të Shkodrës, lumit Ada (Rijeka e realizuar me plazhin e tyre nudist), trajtimet shëruese (klimë e shëndetshme për bronkitin dhe sheshin Zenska) si dhe shumë bukuritë e tjera natyrore që natyra i ka dhënë këtij qyteti.

Ejani dhe na vizitoni. Ju jeni të sigurt se kjo do të ndalojë përshtypjen e paharrueshme të pushimeve tuaja

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën