RENT A CAR

Riviera Inn

Ulqini, Unnamed Road, 85360, Montenegro

Numri i pyetjeve: 433 Vizita: 14888

Numri i pyetjeve: 433 Vizita: 14888

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Riviera Inn janë të vendosura 100 metra nga një plazh me rërë të madhe në Ulqin, me një oborr të madh të rrethuar me pyje pishe ky vend është ideale për një pushim të bukur. Riviera Inn ka 6 apartamente studio dhe 4 apartamente me dy dhoma, çdo apartament ka një kuzhinë, banjo, ballkon, TV satelitor, internet falas dhe parking privat

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269434015

+38269327900

+38269068862

Emri i pronarit

Artan Aloja

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën