RENT A CAR

Shtëpia Rudoviq

Ulqini, Ul. Pavla Knezevica br. 9 Pinjes

Numri i pyetjeve: 1368 Vizita: 51883

Numri i pyetjeve: 1368 Vizita: 51883

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Objekti ynë ka dy apartamente dhe dy dhoma dopio. Dhomat kanë ballkone dhe apartamente janë tarraca, një për dy dhe tjetra për 2-4 persona. Guests mund të përdorni të ajrit të kondicionuar, TV me lidhje satelitore, makinë të plotë, mikrovalë, dhe të gjithë objektin ka internet të volitshme të përballueshme. Pranë ndërtesës ka një parking të madh. Pritësit janë punëtorë turistikë me përvojë duke folur më shumë gjuhë të huaja. Ekziston mundësia e organizimit të ekskursioneve përmes Malit të Zi, transfereve, si dhe peshkimit rekreativ në lumin Bojana.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

++38230403012

++38269245438

++38267245606

Emri i pronarit

Rudovic Mladen

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën