RENT A CAR

Villa MILARIS

Ulqini, Durmitorska bb

Numri i pyetjeve: 263 Vizita: 52330

Numri i pyetjeve: 263 Vizita: 52330

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne mund t'ju ofrojme nje apartament luksoz, modern dhe te rehatshem ne ndertesen e sapondërtuar ne Ulqin-Stoj-Velika Plaza. Të gjitha apartamentet janë të pajisura me ajer te kondicionuar, internet, TV kabllor, banjo, kuzhinë me pjatë (Frizider dhe Sporet) dhe ballkon. Përveç akomodimit, ne gjithashtu ofrojmë shërbime të transferimit dhe shërbime të makinave me qira. Për fëmijët ne ofrojmë trampoline të vogla dhe të mëdha, pishinë të vogël 400x400cm, tavolinë futbolli me lojtarë, - për të rriturit - tavolinë bilardo, masazh me ujë Jacuzzi për 4 persona, si dhe në krye të ndërtesës një tarracë e madhe është në dispozicion për të gjithë mysafirët. Vilë ka një parking nën mbikëqyrje video për çdo mysafir. i mirëpritur

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2500m

Në plazh: 600m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën