RENT A CAR

Zgjidhja Eko San

Ulqini, Stoj , Sremska ulica

Numri i pyetjeve: 632 Vizita: 40874

Numri i pyetjeve: 632 Vizita: 40874

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Zgjidhja Eko San është një kompleks turistik i vendosur në gjirin e gjashtë të plazhit të madh të Ulqinit në Mal të Zi. E ndarë nga qendra e qytetit, por e vendosur në zemër të Plazhit të Madh në fshatin Stoj, do t'ju duhet paqe për pushimin tuaj të plotë. Afërsia e disa plazheve tërheqëse nga të cilat ne do të nxjerrim në pah Copacabana famshme si dhe Beach Safari do t'ju japë kënaqësi të paharrueshme dhe të justifikojë pritjet tuaja.

Eko Fshati San ju ofron 50m² shtëpi familjare eko.

Na vizitoni në www.ecovillagesan.me

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269-035-586

Emri i pronarit

Izo Luboder

Web site: http://www.ecovillagesan.me/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën