RENT A CAR

Apartamente MILINOVIC

e bardhë, Bijela,Pijavica bb.

Numri i pyetjeve: 388 Vizita: 12592

Numri i pyetjeve: 388 Vizita: 12592

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në bregdet ka një apartamente të pajisura plotësisht me tre krevate dhe katër krevate.Apartamente përbëhen nga një kuzhinë, banjo dhe dhoma të pajisura me TV, ajer te kondicionuar dhe internet wireless.Parkimi është në dispozicion.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69233039

Emri i pronarit

Dragana Milinovic

Dërgo kërkesën