RENT A CAR

Apartamente Nadja

e bardhë, Sloge,12

Numri i pyetjeve: 472 Vizita: 14769

Numri i pyetjeve: 472 Vizita: 14769

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Nadja janë të vendosura në Bijela, në një rrugë të qetë vetëm 60 metra nga deti dhe shëtitore.Fëmijët e pajisur plotësisht, tre yje, me ajër të kondicionuar, internet falas, LCD TV me sistem satelitor, parkim .. Çdo apartament ka një banjo, aneks kuzhine dhe tarracë. dy apartamente studio (trefishtë dhe katërfishtë), dy apartamente të trefishtë dhe dy apartamente me tre shtretër me krevat shtesë (3 + 1 persona) Të gjitha apartamentet janë të pajisura në të njëjtin nivel dhe u caktuan edhe mysafirët tanë më të vegjël, ne kemi një shtëpi kullë me rrëshqitje dhe rërë, çmime më të volitshme për muajin maj, qershor dhe shtator.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267689543

Emri i pronarit

Nadja Vojinović

Dërgo kërkesën