RENT A CAR

Apartamente Odalovic

e bardhë, Ulica Sloge 1a, Bijela, Herceg Novi, Crna Gora

Numri i pyetjeve: 1625 Vizita: 59239

Numri i pyetjeve: 1625 Vizita: 59239

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në Bijela, afër Herceg Novi, vetëm 40 m nga deti, pranë hotelit Delfin. Ne ofrojmë apartamente me tre shtretër, 3 + 1 (auxiliary) dhe katër-krevat studio, si dhe apartamente me dy dhoma gjumi dhe luksoze. Të gjitha apartamentet kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet wireless. Furnizimi i vazhdueshëm me ujë është i siguruar, si dhe parkimi.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 40m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269046856

+381 638928245

Emri i pronarit

Petroslava Odalović

Web site: http://www.apartmentsodalovic.com/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën