RENT A CAR

Dhoma & Apartamente Raduloviq

e bardhë

Numri i pyetjeve: 492 Vizita: 27369

Numri i pyetjeve: 492 Vizita: 27369

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Dhoma dyshe (krevat dopio) ose trefishtë (krevat dopio dhe të vetme). Çdo dhomë ka banjo dhe tarracë, por ka gjithashtu një tarracë oborr për një qëndrim. Shumica e dhomave kanë pamje në det. Ka gjithashtu një aneks kuzhine të pajisur plotësisht. Kuzhina përfshin frigoriferë për ruajtjen e ushqimit, sallë TV shërben gjithashtu si drekë dhe sallë rekreacioni.Çdo apartament ka dy dhoma gjumi, dy ose tre shtretër ose dy herë tre shtretër, ose tre herë dy shtretër. Apartamente kanë kuzhinë e tyre, dhomë ngrënie, banjo dhe tarracë. Në çdo kuzhinë ka një tenxhere dhe një frigorifer, si dhe të gjitha elementet e nevojshme për përgatitjen e ushqimit.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 150m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381642320348

+382692366976

Emri i pronarit

Bogdan Radulovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën