RENT A CAR

Dhomat Vesna

e bardhë, Rake bb

Numri i pyetjeve: 1847 Vizita: 97294

Numri i pyetjeve: 1847 Vizita: 97294

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Dhoma me pamje nga deti, me dhe pa ballkon, secila me banjo private, me kuzhinen, me ajër të kondicionuar. Parkim falas, oborr i madh, dalje direkte nga oborr në plazh. I pershtatshem per familjet me femije.
Lexo më shumë

Vend

Në dyqan: 350m

Në restorant: 250m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 31 671 845

Emri i pronarit

Vesna Milosevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën