RENT A CAR

TM apartamente

e bardhë, Unnamed Road, Bijela, Montenegro

Numri i pyetjeve: 472 Vizita: 12916

Numri i pyetjeve: 472 Vizita: 12916

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente TM janë të vendosura në Bijela në qendër të vendit 150 metra nga deti. Të gjitha apartamentet tona moderne kanë ajer te kondicionuar, satelit dixhital (mbi 150 programe).

Ka dy dhoma të mëdha dhe një numër hotelesh të vogla në Bijela. Apartamente tona janë afër detit dhe janë të rrethuara nga të gjitha lehtësitë e nevojshme për një qëndrim të këndshëm (supermarkete, restorante dhe nevoja të tjera).

Apartamente janë 100 metra larg nga stacioni i autobusit, dhe ju mund të arrijnë Herceg Novi, Kotor, trafikun e qytetit Tivat.

Bardhë ndodhet pranë dy aeroporteve. Aeroporti Ćilipi ndodhet rreth 40 km nga Bijela dhe aeroporti në Tivat ndodhet në një distancë prej 10 km.

Herceg Novi është 12 km larg, Kotor 27 km, Tivat dhe Porto Mali i Zi 10 km dhe Budva 29 km.

Nga gjiriza e Hotel Delfin, ekskursione të përditshme ditore anije përgjatë gjirit Boka Kotorska, si dhe turne ditore në destinacionet tërheqëse të detit.

Parkimi për mysafirët, me një rezervë të detyrueshme, është në dispozicion dhe përfshihet në çmimin e borës. Në rast se arrini me avion, ne ofrojmë transport nga aeroporti, me një njoftim rezervimi. Internet falas ofrohet për të gjithë mysafirët e banesës.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269045200

0038267330272

Emri i pronarit

tomica milošević

Web site: www.apartmanitm.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën