RENT A CAR

Apartamente Galeb

ngushëllim, 85359 Uvala maslina - Utjeha, Utjeha-Bušat, Montenegro

Numri i pyetjeve: 17 Vizita: 3254

Numri i pyetjeve: 17 Vizita: 3254

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në bregdet, në një pjesë të qetë të fshatit Utjeha, 12 km nga Bar janë të vendosura Apartamente Galeb.Ai larg plazhit vetëm 50 metra.Ne ofrojmë: 8 apartamente (4 persona) dhe 2 apartamente në studio (2 + 1 persona).Të gjitha njësitë kanë banjo të veçantë, aneks kuzhine dhe tarraca të veçantë. Ata janë të pajisur me ajer te kondicionuar, telefon,TV LCD dhe Wi-Fi.Parkim falas, Barbecue, lavatriçe, hekurosje ...

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 12000m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269706165

+38269081073

Emri i pronarit

Jasmin Useinović

Web site: www.apartmentsgaleb.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën