RENT A CAR

Apartamente Nera

ngushëllim, Ulica Branislava Nušića, Utjeha, Crna Gora

Numri i pyetjeve: 77 Vizita: 7442

Numri i pyetjeve: 77 Vizita: 7442

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente NERA janë të vendosura në gjysmë të rrugës ndërmjet Bar dhe Ulqinit, në vend turistik Utjeha, 450 metra nga plazhi.Brenda objektit ne ofrojmë katër apartamente, secila prej të cilave ka një hyrje të veçantë, një kuzhinë, një banjo dhe një tarracë. Dy apartamente përbëhen nga dy dhoma me dy krevate dhe ajer te kondicionuar, dhe dy apartamente janë një dhomë me tre shtretër secila. Në rast nevoje, ka edhe një pajisje, si dhe një makinë të përbashkët. Parkimi ofrohet dhe internet WIFI ofrohet.Na dërgoni një pyetje, ne do të përgjigjeni sa më shpejt të jetë e mundur! Çmimi është i mirë !!!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 450m

Në plazh: 450m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 450m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267649526

+38268876515

Emri i pronarit

Amer Hadzajlic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën