RENT A CAR

Apartamente Tina

ngushëllim, Hladna Uvala,Petovica Zabio 9b,Bar

Numri i pyetjeve: 169 Vizita: 11120

Numri i pyetjeve: 169 Vizita: 11120

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamentet e sapo ndërtuar (2018), të pajisura plotësisht vetëm 150 metra nga deti. Kapaciteti i banesës është 3-5 persona, varësisht nga lloji (apartament / studio) dhe të gjithë kanë mini kuzhina të pajisura me frigorifer, mini-furrë, enët. E vendosur në fshatin Petovica Zabio, Utjeha, në një rrugë të qetë larg bllokimit të trafikut, pranë plazhit të Ftohtë Bay. Pranë ka dy mini-dyqane dhe disa restorante dhe bare plazhi.

Apartamente Tina përmban falas Wi-Fi, TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush. Një ballkon me pamje në det është ofruar në çdo njësi.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 300m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269223269

+38268083523

Emri i pronarit

Aleksandar Pecurica


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën