RENT A CAR

Ema apartamente yll

ngushëllim, paljuskovo

Numri i pyetjeve: 276 Vizita: 11531

Numri i pyetjeve: 276 Vizita: 11531

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

APARTAMENTET EMA STAR gjenden në territorin e komunës së bllokut në 15 kilometra nga qendra e qytetit në UVALA PALJUSKOVO. ISLAND OF APARTMENTS LUKSUES ME 90 METRAT NGA DETA. APARTAMENTET JANE SUBSYSTEMS PER MOBILE MODERNE KUZHINA, BATHROOM, TERRACE ME VIEW TE SHKURT SEE, AIR FURNIZIM AIR CONDITIONING AIR CONDITIONING BIO FILTER, TV ME KANALE SATELITARE, PARKIM, INTERNET. DHOMA QE ESHTE GJYKATA, NASIM GOSTIMA. QENDRA E AUBOBUS-IT ËSHTË NË VEND TË DREJTË: STAND AUBOBUS ËSHTË NË 100 METRA OK ORGANIZIMI DHE ARRIVAL NË AERODROM NATYRËN E VENDIT ËSHTË RRJETI, NJË HIQ DHE NJË VEND I QETËM. (140X200) .OBEKAWATS VIZITONI DHOMËN E FËMIJËVE, PUSHIMIT DHE LEISURE.OD AERODROM TIVAT 75KM NGA AEROPORTI PODGORICA 60KM ULCINJ 15KM BUDVA 55KM Telefon (apartament me dy dhoma gjumi me krevat dopio) (160X200) SINGLE BED (90X200) : +38269029728

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 5000m

Në plazh: 90m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 30m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269029728

+38269063124

Emri i pronarit

Ema Civovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën