RENT A CAR

Shtëpi njëkatëshe apartamente Utjeha kampe

ngushëllim, Utjeha bb Montenegro

Numri i pyetjeve: 248 Vizita: 11172

Numri i pyetjeve: 248 Vizita: 11172

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në liman "Utjeha" 12 kilometra nga Bar. Banesat janë të vendosura brenda një kampi makinash në hijen e qindra pemëve ulliri vetëm 20 metra larg plazhit. Mobiluar në mënyrë moderne me përmbajtjen e tyre garantojnë një qëndrim dhe rehati të rehatshme. Në katin e parë ka një kuzhinë, një dhomë të gjallë dhe një banjo, dhe në katin e dytë një dhomë gjumi me krevat dopio dhe dy shtretër të vetme. Apartamente kanë një tarracë.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 1200m

Në plazh: 20m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038269655828

0038269622774

Emri i pronarit

Almira Žuđelović

Web site: www.campingutjeha.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën